Słuchawki Bluetooth nie są wykrywane jako zestaw głośnomówiący?

,Jeśli Twoje słuchawki Bluetooth po sparowaniu ze smartfonem są wykrywane tylko jako słuchawki Bluetooth, czyli urządzenie multimedialne do słuchania muzyki, a nie jako zestaw głośnomówiący, to musisz usunąć powiązanie bluetooth w telefonie z tymi słuchawkami wchodząc do ustawień bluetooth i naciskając na słuchawkach dłużej palcem i wybierając opcję usuń lub anuluj powiązanie.

20150609_080921 2015-06-09 08.06.10

Smartfon zapomni o słuchawkach, a To słuchawki musisz włączyć dłużej trzymając guzik włączenia, po chwili włączasz słuchawki w trybie parowania, czyli długo trzymasz guzik Włączenia i zaczyna lampka mrugać raz na czerwono, raz na niebiesko i wtedy przechodzisz do ustawień bluetooth w telefonie i jeszcze raz dodajesz słuchawki, teraz powinny się już dodać jako urządzenie multimedialne i zestaw głośnomówiący.

Na screenach pokazałem co i jak.

20150609_080921

Views: 3

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl