Windows Movie Maker Poradniki Użytkownika

Na naszym kanale stworzyłem dla Was playlistę z używania darmowego edytora wideo Windows Movie Maker. Zachęcam do zobaczenia serii kilku filmów poradników, a bez problemu stworzysz sobie własny film wideo ze zdjęć, z filmów z komórki, dodasz napisy, przytniesz, dodasz dźwięk, obrócisz film, rozjaśnisz i dodasz sporo efektów wizualnych.

Efektem będzie film MP4, WMV, który zaprezentujesz rodzinie, znajomym lub prześlesz na facebooka lub youtube. Można także dodać np. 10 bajek i połączyć w jedną, by w jednym pliku była seria bajek dla dzieci na pendrive lub płytę do odtwarzacza.

Wielu z Was nawet nie wie, że macie ten program, a to bardzo dobre narzędzie, polecam korzystać.

Poradniki bardzo przystępne zrobiłem i szczegółowe, kompletny laik w kilka minut ogarnie temat.

Przy okazji zapraszam do subskrypcji mojego kanału ForumWiedzy na YouTube, gdzie znajdziecie sporo moich poradników oraz zapraszam do polubienia Strony ForumWiedzy na Facebooku.

https://www.youtube.com/playlist…

PS: Prośba o udostępnianie dalej na swoich profilach, dzięki czemu wielu z Waszych znajomych skorzysta z poradników.

Pozdrawiam

 

Views: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl