Jak wymienić akumulator w samochodzie? ForumWiedzy

Zobacz, jak samodzielnie wymienić akumulator w samochodzie. Czynność jest prosta, ale warto zwrócić uwagę na kilka parametrów i kolejność realizacji wymiany.

Akumulator 56Ah MAXGEAR idealny do Opel Astra G II Vauxhall- 1.6 16V Elegance.
https://aparts.pl/partscatalogue/556-400-048-maxgear-akumulator,11-556~1400~1048-0403-00001–85~60108.aspx

Parametry akumulatora muszą być zgodne z zaleceniami producenta danego modelu. Jeżeli masz problem z doborem akumulatora do swojego samochodu, skontaktuj się ze sklepem AUTO PARTS z Siemianowic Śląskich, a uzyskasz pełne wsparcie w kwestii doboru i bardzo dobrą cenę.

Pamiętaj o skorzystaniu z kodu rabatowego AUTOFAN lub FORUMWIEDZY podczas zakupów w sklepie internetowym www.aparts.pl, dzięki czemu cena zakupów będzie niższa.

Zanim wymienisz akumulator, zweryfikuj czy nie masz zbyt dużego poboru prądu na postoju, przez co z rana masz rozładowany akumulator.

Możesz też sprawdzić napięcie podczas uruchamiania silnika oraz napięcie ładowania.

Na kanale znajdziesz dużo innych poradników motoryzacyjnych, przejrzyj zawartość kanału.

Subskrybuj kanał, polub film i skomentuj. Udostępnij dalej.

Views: 3

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl