Zielony szlak do Doliny Pięciu Stawów Polskich z Palenicy Białczańskiej

Jeżeli kochasz góry, lubisz się zmęczyć i sprawdzić w trasie, to polecam przejście zielonego szlaku do schroniska w Dolinie Pięciu Stawów Polskich latem, a zimą to już jest naprawdę fajna przygoda, jak z resztą macie okazję zobaczyć na filmie.

Śniegu dużo i jest bardzo ładnie.
Ktoś z Was był ostatnio w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, albo nad Morskim Okiem ?

Polecam tą trasę zimą, jest po prostu bajeczna, śnieg, zimno, wiatr, wodospad Wielka Siklawa no i schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. Oczywiście trzeba w trasę iść przygotowanym na warunki zimowe, warto wziąć raki na buty, co pomoże, ale nie jest to konieczność.

Mam nadzieję, że relacja Wam się spodobała 🙂
W razie pytań zapraszam do komentowania.

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy i polubienia ForumWiedzy na Facebooku, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl