Zmywarka wewnątrz w 4K – jak działa w środku – szybkie płukanie

Zobacz, jak wygląda życie zmywarki do naczyń od środka? Zobacz, a zrozumiesz dlaczego tak ważne jest czyszczenie dysz kręcących się.

Zapchana dysza będzie stać w miejscu i nie będzie dobrze myć i płukać naczyń dookoła. Co 5-10 prań wymontuj zgodnie z instrukcją wszystkie elementy zmywarki i je wyczyść dokładnie, a wszystko będzie działać dobrze ;), tak jak na filmie.

Tutaj przy okazji możesz zobaczyć, jak czyścić zmywarkę, by działała bardzo dobrze:

Jeśli jesteś ciekaw, to zobacz ile prądu i wody pobiera zmywarka:

Zobacz, jak wyczyścić dysze spryskiwacze kręcące się, by dobrze spryskiwały naczynia i kręciły się bez oporu:

Zobacz, jak wyczyścić filtry w zmywarce:

Z tymi poradnikami zrozumiesz jak dbać o zmywarkę, by działała prawidłowo i wydajnie.

Subskrybuj kanał. Polub film. Skomentuj film. Udostępnij dalej ten film w mediach społecznościowych lub na forach, by inni też mogli skorzystać.

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość, napisz w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Views: 20

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl