1,5 miliona sprzedanych urządzeń NAVITEL

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej informuje o odnotowanym wyniku 1,5 miliona sprzedanych urządzeń na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej. Od czerwca 2019 do maja tego roku sprzedano kolejne pół miliona produktów producenta.

„Od początku istnienia firmy Navitel obserwujemy stały wzrost zainteresowania naszymi produktami. Rozpoczynaliśmy od nawigacji i wraz z rozwojem marki sukcesywnie rozszerzamy portfolio. W ubiegłym roku odświeżyliśmy ofertę o nowe modele urządzeń, m.in. kamery z funkcją Night Vision, które bardzo dobrze przyjęły się na rynku, oraz akcesoria samochodowe. Mottem Navitel jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta. Staramy się cały czas podnosić jakość sprzętu, który tworzymy. Obecna sytuacja na świecie związana z panującą epidemią wpłynęła również na nasz brand. Rynek transportowy niestety dotkliwie ucierpiał, ludzie mniej podróżują, jest to zrozumiałe. Podjęliśmy decyzję o wydaniu aktualizacji dla wideorejestratorów, która wprowadza funkcję kamerki internetowej. Klient kupując produkt Navitel dostaje wielofunkcyjne urządzenie, z którego może korzystać w domu, a także w aucie. Pracujemy nad nowościami, mamy wiele innowacyjnych pomysłów, koncepcji i wierzymy, że wkrótce uda się je wszystkie zrealizować. Już teraz możemy zdradzić, że pojawią się kolejne kategorie w portfolio firmy. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się z efektów naszych nowych projektów. Informacja o sprzedaży 1,5 miliona urządzeń jeszcze bardziej motywuje zespół do ciężkiej, ale jakże satysfakcjonującej pracy. Dzięki tak dużej popularności produktów, Navitel stał się liderem wśród producentów nawigacji i wideorejestratorów samochodowych” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

Odsłony: 1

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl