CZYM JEST TRADEREX? Warto się zorientować, co w trawie piszczy!

Sam zastanawiam się, czy nie zainteresować się taką działalnością, jednak najpierw planuję skorzystać z darmowego kursu, który jest na stronie www.traderex.pl

CZYM JEST TRADEREX? Warto się zorientować, co w trawie piszczy!

Zobaczcie, może Was to zainteresuje też. Jak zorientuję się coś więcej, dam Wam znać. Jeśli macie doświadczenie, napiszcie w komentarzu, co o tym myślicie.

CZYM JEST TRADEREX? Warto się zorientować, co w trawie piszczy!

Kilka słów, ze strony, warto poczytać:

W czasach globalizacji i internetu inwestowanie na giełdzie daje wolność. Wolność inwestowania z każdego miejsca, na każdym rynku.

Chcesz zostać graczem na giełdzie amerykańskiej?

Chcesz stać się skutecznym traderem i poznać naturę tego biznesu?

Chcesz nauczyć się selektywnie wybierać te informacje, które pozwolą Ci w oparciu o nabytą wiedzę i doświadczenie podejmować trafne decyzje tradingowe?

I w końcu, czy chciałbyś zwielokrotnić swoje profity?

Jeśli odpowiedziałeś sobie na powyższe pytania twierdząco to jest to oferta dla Ciebie!

Na naszym kursie stawiamy na skuteczność wynikającą z praktyki, pokazujemy tylko te elementy, które są niezbędne do efektywnego grania na giełdzie, a co za tym idzie – sukcesu . Omawiamy wyłącznie te techniki i formacje, których sami używamy na co dzień.

Prowadzący kurs to zawodowy broker giełdowy z 8-mio letnim doświadczeniem, posiadacz licencji: series 56 i series 7, absolwent wielu szkól i kursów.

Jest to jedyny w Polsce kurs Day Tradingu, którego ukończenie daje możliwość inwestowania na giełdzie nowojorskiej bez biegłej znajomości języka angielskiego i co najistotniejsze z gwarantowaną bezpieczną dźwignią finansową 12:1 pozwalającą na szybsze zintensyfikowanie swoich celów.

traderex

Views: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl