Grecja 2020 – podsumowanie kosztów i dobre rady

Film nagrałem na lotnisku Chania w Grecji na wyspie Kreta tuż przed odlotem do Polski. Od razu powiem, że podczas lotu mieliśmy do czynienia z turbulencjami, które trwały nieprzerwanie przez około 10-15 minut… było spore zaniepokojenie pasażerów na pokładzie, a szum wiatru dookoła samolotu lekko denerwujący. Lot ENT1994 EnterAir wykonany samolotem Boeing 737-800.

Na kanale jest kilka filmów z wakacji w Grecji na z Krecie, w których pokazuję ciekawe miejsca i daję dobre i sprawdzone przeze mnie rady, by było Wam łatwiej i taniej na wakacjach.
Kliknij link do playlisty i zobacz zestawienie filmów, jakie nagrałem:

Jeżeli chcesz taniej kupić wycieczki lub wypożyczyć samochód na Krecie w regionie Chania (zachodnia część Krety), to dzwoń bezpośrednio do Pani Karoliny, która jest Polką i pracuje w lokalnym biurze podróży Mystical Crete Tours.
Możesz powiedzieć, że dzwonisz od Bogdana z ForumWiedzy, co może ułatwić lub przyśpieszyć organizację Twojej sprawy.
Telefon bezpośredni do Pani Karolina Pisarek – specjalisty ds. promocji : tel. +48728258836
Strona biura w języku polskim: https://mysticalcretetours.gr/pl/

Odsłony: 5

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl