HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA

HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA

Każdy posiadacz smartfona lub tableta z Androidem może zainstalować sobie bardzo dobrą, bezpłatną nawigację GPS samochodową oraz pieszą. Wszystko po polsku i bezpłatnie!

Zapraszam na poradnik krok po kroku, instalujcie i korzystajcie.

Wg mojej instrukcji poradzi sobie dosłownie każdy, ew. pod filmem w komentarzu na YouTube zadajcie pytanie, a szybko odpowiem.

Warto mieć w telefonie zawsze na wszelki wypadek nawigację. Jeśli Twój telefon ma mało wewnętrznej pamięci, to kup kartę pamięci do niego, np. 8 lub 16GB, a wszystkie mapy, głosy zostaną zapisane na karcie pamięci. Ważne, by karta pamięci była nowa, oryginalna, tzn. nie z allegro za pół ceny, bo są uszkodzone prawie wszystkie, musi być normalnie ze sklepu z paragonem nowa oryginalnie zapakowana i musi mieć oznaczenie CLASS 10, a najlepiej jak będzie jeszcze mieć oznaczenie UHS-I, taka karta zapewni jeszcze szybsze działania (ZAPIS/ODCZYT).

Subskrybujcie mój kanał z poradnikami, polubcie film, udostępnijcie go dalej swoim znajomym i skomentujcie film.

HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA
HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA

Wielu znajomych, młodych i starych podziękuje Wam za to, że daliście im ten film, bo sobie zainstalują coś, co wielu uważa za drogie lub trudne do wykonania. Nawigacja HERE sprawdza się bardzo dobrze w Polsce, Europie i wszędzie tam na świecie, gdzie mapy są do pobrania z poziomu programu w smartfonie/tablecie, nie jest potrzebny w ogóle komputer.

Galeria zrzutów ekranu z programu HERE nawigacja samochodowa lub piesza, możemy w programie sobie dowolnie wszystko skonfigurować, obsługa jest MEGA PROSTA, zero stresu i nerwów, nawet dla laika, nie trzeba tu żadnej instrukcji obsługi, zainstalujcie i sami zobaczycie 🙂

Pozdrawiam i Szerokości 🙂

Nawigacja samochodowa i piesza Nokia HERE dostępna jest również w urządzeniach z Windows Phone – np. Nokia Lumia 820, zobaczcie.

Views: 12

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl