Klucz Dynamometryczny Nastawny 10 – 210 N*m – Sklep Motoryzacyjny APARTS.pl

Klucz Dynamometryczny Nastawny – jaki kupić ?

Jeżeli zastanawiasz się jaki kupić klucz dynamometryczny do swoich potrzeb, polecam zainteresować się kluczem Manessmann w ofercie internetowego sklepu motoryzacyjnego www.APARTS.pl, który świetnie nada się do wszelkich napraw samochodu, motoru, łodzi i nie tylko. Bardzo szeroki zakres działania to ogromna przewaga nad konkurencyjnymi narzędziami marketowymi.

Używam takiego klucza do wszelkich prac przy samochodzie, dokręcanie świec wg wartości podanych przez producenta np. 25 N*m i mam idealnie dokręcone świece, bo “na oko” można tylko albo urwać gwint, albo nie dokręcić świecy i silnik nie będzie pracował poprawnie.

Każdy początkujący mechanik, majsterkowicz powinien wyposażyć się w taki klucz, by jego praca była zawsze przyjemna i dokładna, bez fuszerki. Dodatkowo klucz jest długi, zatem za jego pomocą bez problemu odkręcimy wszelkie mocno dokręcone nakrętki i śruby. W zestawie jest instrukcja jak nastawiać pożądaną wartość oraz  przedłużka na 1/2 cala. Polecam, nie warto oszczędzać, lepiej kupić i mieć na długie lata.

W internetowym sklepie motoryzacyjnym www.APARTS.pl kupisz wszystkie niezbędne części zamienne do swojego samochodu, pełne wsparcie klienta i do tego zakupy od 200 zł – gratis wysyłka. A przy zakończeniu zamówienia internetowego w sklepie w specjalnym polu wpisujesz kod FORUMWIEDZY i dostajesz dodatkowy rabat – POLECAM.

Przy okazji polecam zestaw narzędzi 108 częściowy MAXGEAR, który także kupimy w internetowym sklepie motoryzacyjnym www.APARTS.pl – POLECAM

Odsłony: 105

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl