Myślisz o kupnie rejestratora jazdy, nie wiesz który wybrać? Może Mio MiVue 638 Touch z GPS?

Myślisz o kupnie rejestratora jazdy, nie wiesz który wybrać?

Fajnie by miał bazę fotoradarów, gps, czujnik 3 osiowy, wbudowany akumulator i do tego wszystkie świetny program, w którym możesz całą trasę śledzić na mapach GOOGLE MAPS ? – no to poniżej zaproponowany, który testowałem i nadal posiadam jest idealnym rozwiązaniem 🙂 – POLECAM!

Mio MiVue 638 Touch posiadam na stałe na testy, jeżeli ktokolwiek ma jakieś pytania względem tego modelu, wątpliwości, chce by coś przetestować przed zakupem, wchodźcie na mój kanał, subskrybujcie i zadawajcie pod filmem pytania lub prośby o test, a ja dla Was go wykonam. Ale najpierw zobaczcie, czy materiał już zgromadzony nie jest wystarczający, by przekonać Was, że to jeden z najlepszych modeli na rynku.

Zapewniam Was, że mamy tutaj do czynienia ze świetnym sprzętem, podczas podróży do Włoch i z powrotem oraz jazdy po Włoszech, rejestrator sprawdził się WYŚMIENICIE o czym możęcie się przekonać oglądając filmy na moim kanale, np. całą drogę do Włoch nagraną rejestratorem Mio.

To co bardzo istotne, rejestrator bez problemu zniósł duuuże upały i gorąc w pojeździe na parkingach, dużą wilgotność ok 75% także, 2 tygodniowe testy przeszedł wyśmienicie.

Świetny pomysł na prezent ten rejestrator, ja polecam! Uważam, że nie warto oszczędzać, a kupić raz a dobrze porządny wideo rejestrator! ze sporymi możliwościami.

Sporo filmów o rejestratorze, testy, program do przeglądania trasy, wszystko macie na kanale ForumWiedzy.pl – zapraszam.

Szerokokątny obiektyw – 150 stopni

Droga z Włoch do Polski

 

Subskrybujcie nasz kanał, tam macie znacznie więcej ciekawych filmów i testów 🙂

Visits: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl