Nakładka z Satynowego Plastiku Madsen House RECENZJA

Nakładka Madsen House INGE.PC.S5

Madsen House na moją prośbę przesłał mi do testów nakładkę plastikową o nazwie modelu inge.pc.s5 na mojego Samsunga Galaxy S5, którą chciałem przetestować. Testy przebiegły bardzo dobrze, jakość jest bardzo wysoka, a satynowy plastik, to naprawdę ciekawe rozwiązanie, w dotyku jest po prostu super, no i nie palcuje się.

Poniżej zobaczcie jak prezentuje się na co dzień w użyciu, nie zabiera miejsca, zabezpiecza ramkę, aparat i nie blokuje dostępu do guzików i interfejsów, a do tego nie palcuje się i jest świetna w dotyku.

Podczas testów szukałem mankamentów tej nakładki i powiem Wam szczerze, że nie znalazłem nic, bo po prostu jest to świetne akcesorium, wygląda dobrze i spełnia swoją funkcję, a w gratisie w pudełku otrzymujemy folię na przedni ekran, ściereczkę i płyn do czyszczenia ekranu, niby nic, a jednak dodatek całkiem ciekawy.

Jeśli chodzi o spasowanie nakładki z telefonem, jest idealnie, nic nie odchodzi, wszystko trzyma się perfekcyjnie, aparat nie odstaje, czyli jest zabezpieczony, a to bardzo ważne, guziki działają jak trzeba, nawet dolna klapka otwiera się bez problemu.

W zestawie gratis otrzymujemy folię na ekran, szmatkę do czyszczenia i płyn.

madsen house gratis folia na ekran

Podczas trwania testu moja kotka LUCY wpadła na fajny pomysł, by przetestować, czy nakładka rzeczywiście chroni smartfona i jego ramkę, wskoczyła na stół szklany, na którym leżał smartfon, łapkami zepchnęła smartfona i mój Samsung Galaxy S5 upadł na podłogę z paneli, kant nakładki delikatnie pękł, na smartfonie nie ma najmniejszej ryski, przy okazji szkło hartowane na ekranie pękło, zatem uderzenie było mocne, ale nakładka spełniła swoją funkcję i to się nazywa test, dzięki LUCY 🙂

Nakładka Madsen House INGE.PC.S5

Nasuwa się drobne pytanie, dlaczego kant pękł, ano dlatego że satynowy plastik to nie guma, ani silikon, stąd jego bardzo dobry materiał, co prawda chroni przed upadkami smartfona, ale w takich przypadkach jak mój, może materiał lekko pęknąć, co nie ogranicza dalszego jego użytkowania, więcej zobaczycie w recenzji wideo.

Nakładka Madsen House INGE.PC.S5

Nakładka INGE.PC.S5 występuje w 3 kolorach podobnie jak inne produkty tej firmy, czyli czarny, bordowy i granatowy.

Madsen House Nakładka z Satynowego Plastiku COVER BACK
Madsen House Nakładka z Satynowego Plastiku COVER BACK

Prezentacja i Unboxing poniżej w filmie naszym:

Recenzja Wideo:

Wszystko to co istotne odnośnie nakładki omówiłem w recenzji wideo, zapraszam.

Podsumowanie:

BACK COVER Samsung S5 Nakładka z satynowego plastiku (model inge.pc.) bordowy to koszt 79.00 zł, nie jest to mało, jednak dodatek ten wyróżnia się na tle tanich nakładek, zatem zastanowić należy się, czy warto kupić coś ładnego i dobrze wykonanego, czy tandetnego i taniego, wybór jak zawsze należy do klienta. Nakładka taka wygląda bardzo elegancko i chroni nasz smartfon przed zadrapaniami i zarysowaniami, nie ograniczając przy tym funkcjonalności telefonu.

Nakładka ta dostępna jest w sklepach z elektroniką do telefonów komórkowych, a także w mediamarkt i saturn i w sklepie internetowym Madsen House – tutaj link:

http://madsenhouse.com/pl/sklep/back-cover-samsung-s5-nakladka-z-satynowego-plastiku-bordowy/

Wady:

  • Materiał mógłby nie pękać, tzn. być delikatnie bardziej odporny na uderzenia (w sklepie Madsen House – jest też wersja z silikonu)

Zalety:

  • Chroni przed zarysowaniami i zadrapaniami
  • Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas upadku
  • Nie ogranicza dostępu do przycisków i interfejsów
  • Posiada świetny plastik satynowy, bardzo przyjemny w dotyku
  • Nie powiększa smartfona znacząco, jedynie w minimalnym zakresie
  • Wygląda elegancko

Polecam – ocena 9/10

Dziękujemy za wysłanie do testów nakładki z satynowego plastiku INGE.PC.S5 do smartfona Samsung Galaxy S5 dystrybutorowi produktów Madsen House – TelForceOne S.A.
Madsen HouseStrona produktu: http://madsenhouse.com/pl/sklep/back-cover-samsung-s5-nakladka-z-satynowego-plastiku-bordowy/

Zapraszam wszystkich do subskrypcji naszego kanału ForumWiedzy.pl  na YouTube, gdzie udostępniamy nasze materiały wideo dla Was oraz polubienia naszego profilu ForumWiedzy.pl  na Facebooku.

Jeżeli masz jakieś uwagi do recenzji, zauważyłeś jakiś błąd lub chciałbyś, by coś zostało dopisane, bo to istotne, to napisz w komentarzu, a ja postaram się to zaktualizować.

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl