NAVITEL T757 LTE tablet telefon nawigacja GPS – Recenzja Test Opinia Prezentacja Review

Szczegółowy test tableta Navitel T757 LTE.

NAVITEL T757 LTE to nowoczesny tablet, który pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 z dostępem do GPS i GLONASS. Duży, siedmiocalowy ekran wykonany w technologii IPS pomoże Ci kontrolować wszystko, co dzieje się na drodze. Urządzenie wyposażono w ekran 2.5D, dzięki temu obraz jest przejrzysty i ostry, niezależnie od ustawienia tabletu.


Tablet obsługuje dwie karty SIM oraz karty microSD o pojemności do 128 GB. 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM gwarantuje stabilne i szybkie działanie urządzenia. NAVITEL T757 LTE pozwala na łatwe połączenie z internetem i innymi urządzeniami oraz szybki transfer, dzięki LTE, Wi-Fi i Bluetooth.

NAVITEL T757 LTE zawiera fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Navitel Navigator. Znajdują się w nim zaawansowane funkcje nawigacyjne – ostrzeżenia przed fotoradarami, wybór trzech alternatywnych tras oraz wyszukiwarka punktów POI. Razem z tabletem użytkownik otrzymuje dostęp do szczegółowych map 47 krajów z dożywotnią, darmową aktualizacją. Aplikacja umożliwia także zakup dodatkowych map przy użyciu urządzenia.

https://navitel.cz/pl/devices/navitel-t757-lte

Instrukcja obsługi: http://download.navitel.su/Manuals/Navitel_T757_LTE_User_Manual.pdf

Sprawdź cenę na Ceneo: https://goo.gl/atQo4Z
Pobierz oryginalne zdjęcia i filmy wykonane tabletem: http://www.download.forumwiedzy.pl/
Co myślisz o tym sprzęcie?

Odsłony: 10

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl