Nokia 8 | Minusy Braki Wady Problemy | ForumWiedzy.pl

Zobacz, czego wg mnie brakuje w Nokia 8 lub powinno zostać poprawione w Nokia 8 i kolejnych modelach:

https://www.youtube.com/watch?v=t0Tmn0p62Zs

1. Radio FM – brak
2. Transmitter FM – brak
3. Wyświetlacz AMOLED – jest LCD IPS
4. Adapter USB-C na microUSB – brak w zestawie
5. Tryb Aparatu PANORAMA 360 i filtrów – brak
6. Samowyzwalacz w trybie filmowania – brak
7. PAUZA w trybie filmowania – brak
8. Edytor wideo – brak
9. DUAL SIM Aktywny – brak, jest pasywny Stand-by
10. Dual-Sight YouTube brak wyboru kanału w koncie Google
11. Brak osobnego gniazda karty pamięci przy Dual Sim – jest hybrydowe gniazdo
12. IP68 – jest tylko IP54
13. WiFi Direct – nie działa, brak aplikacji/skrótu w udostępnianiu
14. Indukcyjne ładowanie Qi – brak
15. Dioda powiadomień – brak

Powyższe wymienione wynikają z testów Nokia 8 i posiadania porównania do najnowszych smartfonów np. S7, S8, Xperia itp. Brak tych funkcji nie znaczy, że smartfon Nokia 8 jest zły, słaby, znaczy tylko tyle, że gdyby wprowadzić poprawki, zmodyfikować kolejne flagowce, mogłoby być bardzo ciekawie, przez co Nokia zdobyłaby jeszcze większy rynek. Naturalnie inne funkcje jak Czytnik tęczówki oka, rozpoznawanie twarzy itp. to już dodatki, o których nie wspominałem, ale mogłyby też się znaleźć w kolejnych flagowcach.

 

Mimo wszystko smartfon Nokia 8 jest bardzo dobrym debiutantem wśród flagowców z Androidem. Jest bardzo szybki, bateria długo trzyma no i wygląda klasycznie, ale nie jest smartfonem idealnym, przynajmniej dla mnie na chwilę obecną.
Trzymam kciuki za Nokie i jej rozwój, wierzę, że w ciągu 2 lat osiągnie spory sukces wprowadzając stare sprawdzone funkcjonalności i nowe.

Niebawem na kanale recenzja Nokia 8.

Tutaj znajdziesz wszystkie filmy na temat Nokia 8 na kanale ForumWiedzy.pl:

 

—–Info—–
Drogi Widzu! Zapraszam Ciebie do subskrypcji (czerwony przycisk) mojego kanału ForumWiedzy.pl na YouTube, dzięki czemu nie ominie Ciebie żaden ciekawy film (Recenzja, Test, Poradnik, Informacja). Filmy są tworzone na potrzeby widzów i często wynikają z ich bezpośrednich próśb, stąd też jeśli uznasz, że chcesz zgłębić temat w danej tematyce, zaproponuj film, jaki powinien powstać, czego dotyczyć, jaki konkretnie wątek Ciebie interesuje, a być może specjalnie dla Ciebie taki film na kanale powstanie.

Znajdziesz ForumWiedzy.pl (kliknij) na:

• YouTube: http://www.youtube.com/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź z nami na bieżąco!

Jeżeli mój film Ci pomógł lub po prostu się spodobał i masz ochotę dokonać dotacji (darowizny) by wesprzeć moją działalność ForumWiedzy.pl, to masz 3 możliwości:

1. PayPal: https://www.paypal.me/bogdanligeza
2. Patronat Patronite.pl: https://patronite.pl/forumwiedzy
3. Przelew z informacją w tytule “Darowizna” 98105012301000009066443889

Dotacja (darowizna, donate), to sposób wsparcia ForumWiedzy.pl, który zapoczątkował jeden widz, który za pomocą mojego poradnika rozwiązał swój problem samodzielnie, oszczędzając spore ilości czasu i pieniędzy. Chciał udzielić wsparcia finansowego i zadał pytanie, jak może tego dokonać, stąd stworzyłem taką możliwość dla innych, którzy będą chcieli podobnie udzielić wsparcia, za które oczywiście z góry dziękuję, ponieważ pomoże w dalszym rozwoju projektu ForumWiedzy.pl, który skupia się na omawianiu ciekawych tematów.

 

Views: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl