Serwis klimatyzacji samochodowej Bytom od 120 zł z Ozonowaniem

Pełny Serwis Klimatyzacji w Bytomiu z ozonowaniem gratis za 120 zł – POLECAM (dane kontaktowe poniżej)

Pełny Serwis Klimatyzacji w KAŻDYM samochodzie 120 zł + GRATIS! odgrzybianie poprzez OZONOWANIE!

120 zł za kompleksowe napełnienie klimatyzacji, przy ubytku czynnika do 100 gram. Jeżeli ubytek czynnika jest większy, to za każde dodatkowe 100 gramów należy doliczyć 20 zł. Czyli przykładowo jeśli w samochodzie Twoim ubytek czynnika jest na poziomie 300 gram, to koszt napełnienia, sprawdzenia szczelności, ozonowania wyjdzie 120 zł + 40 zł = 160 zł. Czynnik chłodniczy bardzo podrożał, stąd wszystkie warsztaty muszą podnieść cenę.

Jeżeli chcesz wymienić w Warsztacie filtr kabinowy, to kup we własnym zakresie i przywieź, a gratis obsługa Ci go wymieni, ew. telefonicznie umów wizytę i poproś, by warsztat kupił odpowiedni filtr do Twojego auta i miał go na umówiony termin serwisu klimatyzacji. Oczywiście to dodatkowy koszt, filtr nie jest w gratisie :).

UWAGA, ceny czynnika non stop się zmieniają, cena może ulec zmianie, najlepiej zadzwonić do warsztatu i się upewnić, czy cena się nie zmieniła.

1. Dzwonisz do właściciela warsztatu Pana Radosława Grzeszcza i umawiasz się telefonicznie na kiedy jest wolny termin, przyjeżdżasz, wyjeżdżasz i jesteś zadowolony – POLECAM!
2. Jeżeli zakupisz we własnym zakresie lub zamówisz telefonicznie filtr przeciwpyłkowy, wymiana filtra przeciwpyłkowego GRATIS!
3. Jeżeli Twoja klima nie działa, a chcesz tanio i 100% skutecznie naprawić lub znaleźć nieszczelność, gwarancja najlepszej ceny i profesjonalnej naprawy!
4. Proces serwisu klimatyzacji:
– odzyskanie starego czynnika, osuszanie układu, oczyszczanie, nabicie nowym czynnikiem oraz olejem z kontrastem UV i pełna kontrola szczelności lampą UV, czy gdzieś nie ma wycieków.
5. Tak dobrą ofertę, najlepszą w okolicy załatwiłem osobiście dla wszystkich czytelników i widzów kanału ForumWiedzy.pl na YouTube – w tym warsztacie naprawicie wszystko co dotyczy samochodu, polecam, to mój zaufany warsztat i mechanik! A wiecie, że jak mówię, że jest sprawdzone, to tak jest.

 

Serdecznie Polecam, sprawdzone przeze mnie!
Życzę chłodnych i słonecznych dni w samochodzie 🙂

Serwis Klimatyzacji Bytom Tanio
Serwis Klimatyzacji Bytom Tanio

www.grzeszcz.com.pl
BYTOM – SUCHA GÓRA
Tel. 508 150 405 lub 533 922 911

P/S: Są auta zastępcze w przypadku chęci napraw wymagających dłuższego czasu, profesjonalnie, w dobrej cenie! POLECAM!

Bogdan

Visits: 79

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl