Samsung Galaxy S5 – Testy Wodoszczelności na Basenie przeszedł POZYTYWNIE

Samsung Galaxy S5 Wodoszczelny Smartfon IP67

Witajcie, jak pewnie już dobrze wiecie, bo pewnie subskrybujecie nasz kanał na YouTube, a jeśli jeszcze tego nie robicie, to zróbcie to od razu, testuję smartfony ekstremalnie, tzn. jeśli jakiś smartfon czy to Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy S4 ACTIVE, Samsung Galaxy S5 mini czy też Samsung Galaxy S5 jest wodoszczelny według zapewnień producenta, to taki być powinien, w związku z tym zawsze staram się zabierać smartfona na basen i sprawdzić to w prawdziwym, możliwym do wykorzystania środowisku, a nie tylko w domu pod kranem.

Tak też było z Galaxy S5 (Xperie z1 – zobaczycie na kanale – znajdziecie w wyszukiwarce), smartfona zabrałem na basen kryty w Bytomiu i sprawdziłem jak nagrywa pod wodą, a nagrywa ŚWIETNIE, ostrość i ekspozycja oraz żywe kolory… bajka, jeśli ktoś się zorientuje, to zobaczy, że nagrywałem pod światło słoneczne, a nagrania w full hd wyszły super… zawsze można było jeszcze skorzystać z ultra hd = 4K, ale to byłby już kosmos 🙂

Dobra Rada:

Szczerze Powiem, że specjalnie się nie przyłożyłem, by filmy wyszły idealnie a i tak wyszły świetnie, ale jedno co mogę Wam polecić, to w ustawieniach aparatu ustawić sobie guzik głośności jako ZRÓB ZDJĘCIE lub NAGRAJ FILM, wtedy pod wodą mając smartfona, możecie uruchomić sobie nagrywanie lub zrobić foto :), bez wyciągania telefonu z pod wody, to taka dobra rada.

Suma sumarum, jeżeli zastanawiacie się nad zakupem S5, zajrzyjcie do poniższych moich testów i obowiązkowo subskrybujcie mój kanał na YouTube, w którym testuję dla Was smartfony na podstawie praktyki, a nie suchych faktów z folderów lub specyfikacji na stronie producenta, o czym wielokrotnie się przekonaliście.

Przy okazji polecam Wam krótką recenzję moją dotyczącą S5 – Smartfon w moim przekonaniu jest najlepszym obecnie dostępnym, jeśli chodzi o kompromis funkcjonalności, możliwości oraz jakości wykonania.

Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania dotyczące Samsung Galaxy S5 – pytajcie pod dowolnym filmem dot. S5 na naszym kanale YouTube – raz jeszcze zapraszam Was do subskrypcji – niech nasza społeczność się cały czas rozwija. Jeśli sami też robiliście testy podwodne i macie filmiki, wrzucajcie linki w komentarzach plus drobny opis 🙂

Przy okazji zapraszam Was do polubienia nas na Facebooku 🙂

Views: 5

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl