Serwis Klimatyzacji Bytom i okolice – Auto Naprawa Radosław Grzeszcz

120 zł za serwis klimatyzacji (do 100 gramów czynnika chłodniczego) z ozonowaniem wnętrza pojazdu gratis! Każde dodatkowe rozpoczęte 100 gramów +20 zł. Kontakt na końcu filmu lub www.grzeszcz.com.pl POLECAM
Hasło promocyjne: FORUMWIEDZY. Kup sobie nowy filtr kabinowy, to podczas napełniania układu, mechanik wymieni to gratis.

Jeżeli podejrzewasz, że masz nieszczelną, niesprawną klimatyzację, to za 50zł (na hasło FORUMWIEDZY) w tym warsztacie wykonasz podstawową diagnostykę, by dowiedzieć się, jaki jest problem. Czyli jeśli układ będzie nieszczelny, to mechanik wskaże Ci problem (co jest zepsute) i napełnianie klimatyzacji nie będzie wykonywane, nie zapłacisz za to 😉.

Jeśli będziesz chciał, możesz naprawić w warsztacie wszelkie uszkodzenia z układem klimatyzacji.

Subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl na Youtube, by korzystać z różnych ofert promocyjnych na hasło FORUMWIEDZY.

Views: 3

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl