ANACONDA – najlepsza pizza w Bytomiu i okolicach

Miałem okazję przetestować pizzę w małej, ale bardzo sympatycznej pizzerii ANACONDA w Bytomiu. Ulica Batorego nie zachwyca nowoczesnością, ale lokal wewnątrz został kompleksowo wyremontowany z myślą o najwybredniejszych klientach, którzy poza świetnym jedzeniem, zawsze szukają dziury w całym, tak jak ja ;).

Zapraszam do mojej wideorecenzji, która pokazuje lokal z punktu widzenia klienta, bez opłaconej reklamy, czy manipulacji. Właściciel zadbał nie tylko o świetny klimat, ale także o świeże produkty z bardzo dobrych składników, a oferta jest bardzo bogata!

Zamówiliśmy, a jakże by inaczej, pizzę 😉, no i szukając dziury w całym, wszystko było super, świetne ciasto, składniki, sosy, no i klimat w lokalu, a obsługa na najwyższym poziomie!

To, że będę korzystał i polecał Wam to miejsce, to pewne, bo warto wspierać lokalnych przedsiębiorców, którzy dają nam świetne miejsca do spędzania czasu z bliskimi „na mieście”, jedząc świetne posiłki, ale także oferując usługi w dostawie.

Polecam każdemu, kto tylko będzie w Bytomiu przyjazdem lub mieszka tutaj na stałe. Pizzeria poza świetną pizzą, ma w ofercie także kuchnię Polską, czyli świetne pierogi, roladę, kluski i różne inne.

Nie będę robił Wam więcej smaka, polecam sprawdzić, a będziecie zadowoleni i z czystym sumieniem polecicie dalej to miejsce, jako sprawdzone w każdym detalu.

Zamówienia można realizować w lokalu i w dostawie, zatem full wypas :).

Polecam!

Strona www: http://pizzeria-anaconda.pl

Jak tylko sami przetestujecie zapraszam do pozostawiania komentarza, opinii pod tym artykułem i pod filmem recenzją na kanale ForumWiedzy.pl na YouTube.

PIZZERIA ANACONDA

ul.Batorego 32/26
41-902 Bytom
Telefon : 787 614 347

GODZINY OTWARCIA

niedziela – czwartek
12:00 – 22:00
piątek – sobota
12:00 – 24:00 

(zamówienia przyjmowane do 23:30)

PRZY ZAMÓWIENIU

powyżej 40 zł – cola 0,5l za złotówkę !powyżej 60 zł – cola 1l za 2 zł i dowóz gratis !

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl