AutoMapa ma 13 lat! – infografika 5 luty

AutoMapa ma 13 lat! – infografika

13-lat-automapy

Producent popularnej w Polsce nawigacji GPS świętuje dziś (tj. 5 lutego) 13 urodziny, zatem ForumWiedzy.pl składa wszystkim pracownikom AutoMapy Najlepsze Życzenia :), oby tak dalej!

Szanowni Państwo,

AutoMapa skończyła właśnie 13 lat.
Pojawienie się AutoMapy w 2003 roku było rewolucją na rynku motoryzacyjnym. Polscy kierowcy po raz pierwszy mogli doświadczyć, jak wygodnie można podróżować bez papierowych map. Przez lata obecności na rynku AutoMapa stała się wyznacznikiem jakości, dokładności i precyzji nawigacji a słowo AutoMapa synonimem nawigacji. W ciągu ostatnich trzynastu lat, AutoMapa nieustannie wyznacza kierunki rozwoju nawigacji nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Dziś odsłaniamy kawałek naszej “kuchni”. Zobaczcie, z lekkim przymróżeniem oka, co wydarzyło się przez te 13 lat 😉

Szczegóły w infografice dostępnej pod adresem:
http://www.automapa.pl/media/2012/13-lat-automapy.jpg

 

Views: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl